SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Peklák - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Peklák.

Přemyslov - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Přemyslov a užijte si zimní radovánky naplno!

Partutovice - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Partutovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Petříkovice

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Petříkovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Kouty nad Desnou

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kouty nad Desnou!

Do ski areálu Rališka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Rališka.

Svratka - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Svratka!

Na hory raději do Česka nebo do zahraničí?

Teplota venku klesá. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Plánujete pobyt v ČR nebo zvolíte raději zahraniční nebo středisko? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Mají však zahraniční střediska nad těmi našemi opravdu navrch?

Předklášteří - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Předklášteří.

Soláň - Karolínka - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Soláň - Karolínka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda je pro vás to pravé.

U pily Lučany - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přijeďte navštívit areál U pily Lučany a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko Strážné

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Strážné a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Plešivec!

Zimní středisko Kozí Pláň

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kozí Pláň.

Zadov - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Navštivte ski areál Zadov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Pec pod Sněžkou

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Pec pod Sněžkou a užijte si zimní radovánky naplno!

Soláň sedlo a vrchol - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Soláň sedlo a vrchol.

Ski areál Soláň - Bzové

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Soláň - Bzové!

Zima v pohodě

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Důvěřujte šikovným ručičkám českých výrobců! Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Olešnice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Olešnice.

Zbraslav u Brna - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Zbraslav u Brna.

Ski areál Ostružná - Řetězárna

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Ostružná - Řetězárna!

Zimní středisko Vernířovice-Brněnka

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Vernířovice-Brněnka.

Navštivte Třeboňsko, určitě se Vám tu bude líbit!

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C