SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Ski areál Plešivec! Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Karlovy Vary . Je však mírně podprůměrně vybavený. Pokud však patříte mezi náročnější lyžaře, pravděpodobně Vám zde bude něco chybět.

V areálu najdete jeden vlek. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Svah je upravován denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnat můžete kofolu a zelňačku.

Jak tedy arál ohodnotit? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál je velice slušně vybaven. Personál je velice ochotný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 87%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Polojasno
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Deštivo
22°C
16°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
16°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
28°C
19°C