SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zadov - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Navštivte ski areál Zadov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít 6 vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován 2x denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo bramboračku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Vimperk? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 60% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Zataženo
1°C
-2°C
Pátek
21.1.2022
Sněhové přeháňky
-2°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Polojasno
1°C
0°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
1°C