SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Zadov - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Navštivte ski areál Zadov a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Šumavě a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít 6 vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Svah je upravován 2x denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší česnečku nebo bramboračku. Lyžaři mohou k dopravě využít skibus.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Vimperk? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 60% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C