SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Pec pod Sněžkou

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte navštívit areál Pec pod Sněžkou a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Návštěvníci areálu oceňují především 10 lanovek.. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. bramboráčky či bramboračku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Za vidění stojí Památník obětem Krkonoš.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 68% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Polojasno
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Deštivo
22°C
16°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
16°C
Úterý
29.6.2021
Skoro jasno
28°C
19°C