SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Soláň sedlo a vrchol - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Soláň sedlo a vrchol. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek. a jedno lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte bramboračku nebo zelňačku. Do areálu můžete jet také skibusem.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Průměrný lyžař si zde určitě přijde na své. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

Čtěte také: Soláň sedlo a vrchol - to pravé místo pro rekreaci

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C