SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Ski areál Soláň - Bzové

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte místo s krásnou přírodou? Vyzkoušejte Ski areál Soláň - Bzové! Areál se nachází v Beskydech nedaleko města Rožnov pod Radhoštěm a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. V areálu se také nachází lyžařská škola. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete točené pivo a bramboráčky. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Soláň sedlo a vrchol.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Areál nic zásadního nechybí. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C