SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Olešnice - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Olešnice. Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku nebo řízečky.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Viděli jste už někdy zasněžený Zámek Letovice? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C