SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Vernířovice-Brněnka

Chcete se naučit na prkně a užít si dovolenou na zasněžené horské chatě? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Vernířovice-Brněnka. Areál se nachází v Jeseníkách nedaleko města Libina . Bohužel však není příliš vybavený. Pokud však patříte mezi náročnější lyžaře, pravděpodobně Vám zde bude něco chybět.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte hamburger a hamburger.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Milovníci romantických zámků nesmí přijít o pohled na zasněžený Zámek Velké Losiny, který se nachází ve vzdálenosti 8km od areálu.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Areál Vernířovice-Brněnka ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
23°C
16°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
18°C
Úterý
29.6.2021
Jasno
27°C
18°C