SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Zimní středisko Petříkovice

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Petříkovice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte točené pivo či točené pivo. Do areálu můžete jet také skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 67%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C