SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Peklák - ideální pro snowboardisty

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Peklák. Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Úprava svahu probíhá 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete kulajdu a bramboráčky.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 63%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Nakupute si dámské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Zataženo
1°C
-2°C
Pátek
21.1.2022
Sněhové přeháňky
-2°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Polojasno
1°C
0°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
1°C