SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Ski areál Kouty nad Desnou

Chcete se naučit na prkně? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kouty nad Desnou! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. párek v rohlíku a kulajdu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Objevili jsme zde jen minimum závažných nedostatků. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C