SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Do ski areálu Rališka se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Rališka. Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále se v areálu nachází dvojice vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší smažák či bramboračku.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 63%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

Čtěte také: Rališka - příjemně překvapil

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C