SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Svratka - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Svratka! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete zelňačku nebo párek v rohlíku.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 72% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že se tento areál bude v příštích letech i nadále zlepšovat a bude dělat lyžování v česku ještě lepší reklamu než dnes.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C