SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Soláň - Karolínka - velké zlepšení

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Soláň - Karolínka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány 2x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. gulášek či zelňačku. Středisko sousedí s Horní Bečva - Solisko.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 71%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Zataženo
1°C
-2°C
Pátek
21.1.2022
Sněhové přeháňky
-2°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Polojasno
1°C
0°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
1°C