SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
v provozu
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších.

V areálu najdete čtveřici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Dětem, které na lyžích ještě nestály, pomůže s učením speciální vybavení tohoto areálu. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. zelňačku a smažák.

Ski areál má leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. V okolí se nachází Městské muzeum, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Pokulhává také ochota personálu. 56% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Neděle 29.1.
zataženo
-5°C
-5°C
Pondělí
30.1.2023
sněžení
-2°C
0°C
Úterý
31.1.2023
zataženo
0°C
0°C
Středa
1.2.2023
zataženo
1°C
-1°C