SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Přemyslov - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Přemyslov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte zelňačku a horkou čokoládu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum v Šumperku. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 81% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 26.6.
Deštivo
21°C
16°C
Neděle
27.6.2021
Skoro jasno
23°C
16°C
Pondělí
28.6.2021
Jasno
25°C
18°C
Úterý
29.6.2021
Jasno
27°C
18°C