SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Přemyslov - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Přemyslov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především sedačkovou lanovku. Dále v areálu nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. V areálu sídlí horská služba. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte zelňačku a horkou čokoládu.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum v Šumperku. Stojí za vidění.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme být hodní příliš, ale 81% si areál určitě zaslouží. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Zataženo
1°C
-2°C
Pátek
21.1.2022
Sněhové přeháňky
-2°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Polojasno
1°C
0°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
1°C