SKI AREÁL HORNÍ GUNTRAMOVICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Strážné

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Strážné a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete čtveřici vleků a jedno lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. řízečky či horkou čokoládu. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 70%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Strážné - ideální pro snowboardisty Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 20.1.
Zataženo
1°C
-2°C
Pátek
21.1.2022
Sněhové přeháňky
-2°C
-5°C
Sobota
22.1.2022
Polojasno
1°C
0°C
Neděle
23.1.2022
Polojasno
3°C
1°C